Yavru Ve Yetişkin Kedi Maması

BanuYuzgec

Arkadaşlar evde kısır yetişkin 2 kedim vardı ve 3. kedi geldi eve yavru. Kedilerim yavru kedimin mamasını yediği için hem yavru hem yetişkin kediler için uygun bir mama arıyorum.

4 CEVAP

sitedizayn

bütçeye bağlı bir konu, mama önerisi bulunmak kolay. yavru kaç aylık ? yetişkin maması yiyebiliyorsa farklı mama almanıza gerek yok.
yetişkin kedileriniz hangi mamayı yiyiyor ?

BanuYuzgec

Yetişkin kedilerim acana kısır yiyordu ama yavruya veterinerden royal canin aldık şimdi açana yerine royal canini yiyorlar. Yavru da 2,5 aylık.

sitedizayn

acana iyi aslında kısır maması olmasına rağmen bir çok yavru kedi mamasından daha besleyicidir, acana varken royal canin çok tuhaf olmuş, veterineriniz yapmış yapacağını :)
acana taneleri yavruların yiyeceği boyutta oluyor bence öyle devam edin, 2-3 aylık sokakta yavruların bonacibo yetişkin maması yediğini çok görmüşümdür ki acanadan çok daha büyük taneleri.

kedim hamileyken kendisine ve yavrusu için veteriner royal canin vermişti