Sizinle Paylaşmak İstedim

emrezrtrk

Bugün instagramda tesadüfen bu sayfayı gördüm ve sayfada el yapımı kedi tasmasi ,kedi papyonu ,anahtarlık ve oyuncak vardı bunların en önemlisi ise bu yaptığı ürünleri satarak sokakta ki dostlarımıza yardımcı oluyur onların bakımı ile ilgileniyor. Hatta mama yardımına ihtiyacı olanlara mama bile gönderiyor sizden istediğim en azından sayfasına girip destek olmanız.
Vaktinizi harcadığım için özür dilerim.
Iyi geceler ☆

3 CEVAP

dollfacepersian

Biraz tepki çekecek bir yorum olacak belki ama ben evde kedilerin olduğu satılan eşyalara temas ettiği yerlerden herhangi bir ürün almayı tercih etmiyorum. Çünkü oğlum Corona negatif ve Corona virüsü bir yere bulaştiğında orada 6 ay yaşayıp başka kedilere bulaşabiliyor. Bu yüzden doğal olarak Corona taşıyıcısı kedileri olup olmadığını bilmediğim yerlerden alış veriş yapmıyorum ama tabi ki bu tür sokak hayvanlarına destek amaçlı yerleri tercih etmek çok daha iyi.

Ben bu konuda Bjeff(yeni adı Nuti&Co. olmuş) ve Pet Army shop u beğeniyorum. Bjeff sweatshirt u var oğlumun:)

Linkleri https://www.instagram.com/nutiandco/ ve https://www.instagram.com/petarmyshop/

emrezrtrk

Bu arada sayfanın adı "haydarmunci"

emrezrtrk

Lütfen destek olur musunuz?Geliri sokak hayvanlarına gidiyor gerçekten bundan şüpheniz olmasın