Kedim Beni Gece 3Te Uyandırıyor

Kedim yaş mama vermem için gece 3te kapıları tırmalıyor ve miyavlıyor ne yapabilirim?

2 CEVAP

sitedizayn

kalkıp yaş mama verin :)
ben öyle yapıyorum, 2 erkek kedim var her gün sabaha karşı 5 gibi bir paket yaş mamayı paylaştırırım, sarman kedim yaygaracıdır otomatik ayarlanmış gibi her gün aynı saatde bağırmaya başlar beni uyandırır :) yatmıyorsam zaten bağırmaz yanıma gelir ya konuşur ya patisi ile vurur.
kediler bir rutine alıştıkları zaman kolay kolay bırakmazlar. siz en fazla bir kaç gün 3,30 da verirsiniz sonra bir kaç gün 4 de yani rutin devam eder ama saatini adım adım değiştirirsiniz.

Pnrdogan

Benim de böyle genelde. Sabahları uyumaz gece uyanık. Oyun oynatın koşsun hareketli oyuncaklar alın yas mama verin uyur. Uyumazsa bile ben kapıyı açık bırakıyorum o evin içinde takılıyor:))