Benzer Segment Mama Önerisi

KedicikUzum

Merhaba. 2 aydır sokaktaki kedilerim ve evdeki kedime mystic kullanıyoruz. Kedilerim çok sıkılgan ve o mamadan sikildilar. Elimde 5 kg daha var. Onu bitirdikten sonra başka bir mamaya geçeceğiz . Mystic Çok iyi bir mama değil ancak zaten evde sürekli tavuk hasliyorum, yaş mamalar veriyorum, multivitamin desteği veriyorum (özellikle evdeki kısır kedime). Sokakta 4 tane kedim vardı ancak şuan 3 tane var. Ama düzenli beslemedugim başka kediler De var .Bu segmentte çok kötü olmayan bir mama önerir misiniz? Şöyle de olabilir mesela sokaktaki 3 yavru kedime biraz daha ucuz evdeki kısır kedime biraz daha pahalı ama toplami 1000-1500 arasi . Mysticin içeriği şöyleydi: islenmis hayvansal protein kaynagi %40(islenmis balik protenini min %15) islenmis taze balik proteini %10 ,pirinc %30, bezelye tavuk yağı, bezelye proteini,patates, bezelye lifi, hayvansal yaglar, bira mayasi, hidrolize tavuk ciğeri, nükleotit maya proteini, prebiyotik mannan oligo sakkaritler, deniz yosunu,zerdecal kökü tozu, havuç, yucca ekstrati,pisilyum, vitamin ve mineraller. Teşekkür ediyorum şimdiden

5 CEVAP

sitedizayn

temiz@mama@com da evdeki kediniz için bonacibo kuzulu, sokaktakiler için mito tavuklu bakabilirsiniz.
ben sokakta 3-4 kedi bakıyorum sayı fazla olmadığı için bonacibo kuzulu alıyorum. çok sayıda kedi bakan arkadaşlarım mito tavuklu 15kg paket alıyorlar.
müadili şu mamadır
https://www.petlebi.com/kedi-urunleri/felicia-hypoallergenic-az-tahilli-kuzu-etli-yetiskin-kedi-mamasi-2kg.html
yani bonacibo fabrikanın kendi markası, bu linkini gönderdiğimde aynı fabrikadan çıkan başkasına ait bir marka.
yazdığınız bütçe ile 15 kg lık mito 4 kg lık bonacibo alabilirsiniz. fabrikadan satış olduğu için oldukça ucuz.

feyzatig

sokaktakiler için bonnie aldığımda hiç sevmediler ve yemediler ama mito ve enjoy seviliyor genelde. orta segment hakkında çok fikrim yok maalesef

sitedizayn

mystic denemek için almıştım ne evdekiler ne sokaktakiler yemedi.

KedicikUzum

Yani sokaktakilere alt segment evdeki kedime orta segment bir mama arayisindayim :) şuan baktığım kadarıyla sokaktakilere mito, enjoy veya bonnie tarzı bir şey alabilirim. Evdeki kedime prochoice hakkında çok iyi yorumlar var.

KedicikUzum

Çok teşekkür ediyorum ☺️ sitedizaynla özelden de konuştuk bonaciboya karar kıldım :))