Kedimin Yarasini Geç Farkettim. Veteriner E Geç Götürdum. Vefat Etti.

Kedim diğer kediler tarafından yaralanmış. Tüylerden küçük bir yara gibi görünüyordu. Veterinerler e foto yolladım. Önemsiz dediler. Fakat kedim kansiz kalmış ve geç götürdum veterinere. Vefat etti.

3 CEVAP

Çok üzüldüm başınız sağ olsun. Fotoğraflardan anlaşılamayabiliyor durum illa veterinere gitmek gerekiyor

aslihan_e

Bizim bahçede baktığımız kediyi de lağım faresi ısırmış, biz de yarayı görmedik, hayvanda rahatsızlık vardı veterineri aramıştık paraziti vardır falan demişti, vete götürene kadar vefat etmişti, o da kan kaybına uğramış. Fareyi de sonradan gördük, başka kediye saldırıyordu.

aslihan_e

Başınız sağolsun. Bazen kaderinde varsa o anlık eliniz kolunuz bağlanabiliyor. Gençlik hastalığı kapmış da olabilir. Isırınca kapıyorlar, hemen sabahına kötüleşebiliyorlar ve o da aşırı kansızlık yapıyor.