Yazın Evde Napıyorsunuz?

rkyeda

Arkadaşlar kediyi sahipleneli daha 1 yıl olmadı ondan dolayı evde sineklik gibi bı işlem yapilmadizHerkesin evinde sineklik takılı mı Biz cami açıyoruz fakat kediyi başka bı odaya alıyoruz evimiz küçük olduğu için evde hava akiminin fazla olması için odanın kapısını açıyoruz Kedim de evde çok sıkılıyor bazen saat sabahın 4 u gibi uyandırıyor balkona çıkıp uyuyor.Ve son olarak annemle babam çok inatçı sürekli camları açıyorlar tabiki ben kedimi koruyorum ama bu yere kadar

16 CEVAP

rkyeda

Odaya kitliyorum ev havalansin diye çıldırıyor miyavlayip duruyor eşyaları yere atıyor en iyisi sineklik bence de