Kedim Öleli 3 Gün Oldu Yeni Kedi Almalı Mıyım Bu Acıya İyi Gelirmi

Kedimle çok iyi bir bağımız vatdı birbirimizi çok seviyorduk her kaklyığımda hemen yanıma gelir satılırdı ama artık yok va komada ya da kabusta gibi hissediyorum öldüğünü kabullenemiyorum çok kez bırakıp gitme şansı oldu ama gitmedi hiçbirzaman ıssırmadı ya da oyun dışı tırmalamadı çok iyi bir kediydi onu çok seviyorum ama yeni kedi alırsam belki onun acısına iyi gelir diye düşünüyorum ama onu düşünmeden edemiyorum da eyer başka kedi olursa belki gidicek belki umursamıcak bile beni diye düşünüyorum kızımın yerini dolduramıcak diyorum ne yapsam bilemiyorum çok çaresiz hissediyorum tüm aile ona alışmıştık daha küçüktü 3 4 aylıktı herşey çok yeniydi ona rağmen aramızda çok güçlü bir bağ vardı bazı kediler duymazdan gelir ama o öyle değildi her zaman kucağıma gelir yanıma yatardı bazen tatlı tatlı tirip atar biraz uzağıma otururdu yanına gidip öperdim o da yalardı çok sevecendi onu çok özlüyorum ne yapıcağımı bilmiyorum lütfen yardım edin

1 CEVAP

Fistikpasa

Acınız çok derin sizi çok iyi anlıyorum ben de Kedimi kaybettim 2 yıl oldu. Peki kedinizin ölüm sebebi neydi daha çok küçükmüş