Kedim Benden Başkasını İstemiyor Isırıyor

Porse

Merhaba, 6 aylık erkek kedim benden baska kimseyi sevmiyor. Kadınlara karsı bıraz daha normal gibi ama erkekleri hic sevmiyor ısırıyor darlıyor falan. Sizin basınıza böyle bir sorun geldi mi? Geçici bir durum mu? Ne yapacağımı bilemiyorum artık artmasından korkuyorum bu durumun

1 CEVAP

Irmaakk

Oyun amaçlı mı yapıyor yoksa ciddi ciddi ısırıyor mu, ve bunu ona yaklaştıklarında mı yapıyor yoksa gelip kendisi mi ısırmaya başlıyor?