Kediyi Yıkamak

Fbt90

Kediyi yıkamayı düsünüyorum (zorunluluktan) ama evde kedi şampuanı yok onun yerine kendi üretimimiz olan doğal göz yakmayan şampuanı kullansam olurmu? İçindekiler:defne özsuyu portakal kabuk yağı defne yağı palmiğe yağından mamul sofra tuzu zeytin yağından mamul ve limon tozu göz yakmaz.

2 CEVAP

Cathorn

bence denemeyin. biz de de yoktu ben sadece suyla çıkarmaya çalıştım papatya çayı falan karıştırdım suyuna lavanta yağı damlattim çıktı

Derdedermanim

Ben normal bebek şampuanıyla yıkadım ama aslında doğru bir davranış değil ph farkı var evcil şampuanıyla yıkamak lazım ama ne oldu derseniz bir şey olmadı.