Lütfen Kedime Ölür Mü?

Bilgeylmz

Ben antrenmandaydım. Kedim de evdeydi. Evde annem ve ablam vardı. Kedim bir şekilde balkondan düşmüş. Şu an yanlarında değilim. Ankara veterinerlik fakültesine götürdüler. Patisı kırılmış iç kanama için iğne yapmışlar. Şu an yazamıyorum ağlamaktan. Gerekli önlemleri aldılar. Sızce hala ölme riski var mı? Lütfen ters cevaplar vermeyin. Ben de istemezdim. Bebekliginden beri çıkıp girerdi balkona. Ama ne oldu bilmiyorum

8 CEVAP

Bilgeylmz

Veterinerden geldiler. Yatağin altına girdi. Sanırım kedimin hayatını kurtaran ipler oldu. Galiba kolu iplere takıldı ve hızını kesti. Bugun pazar oldugundan dolayı film cekilemiyor. Önemli bir şeyi yok inşallah. Yarın sabah tekrar veterinere gideceğiz.

felishuman

Gerekli önlemler alınmış inşallah bir şey olmayacak, sakin kalmaya çalışın uygulaması ne kadar zor olsa da.. Çok geçmiş olsun.

Miniminimini

Cok gecmis olsun. Kotu dusunmeyin, umarim ic kanamasi yoktur ve biran once iyilesir yavrucak.

Bilgeylmz

Kedim düseli bayagı zaman geçti. Ağzına su verdim şırınga ile ama yemek yemedi ve tuvalete gitmedi. Ağzı da kanamış darbenin etkisi ile. Biraz saçma olacak ama nefes alirken burnunu hiç oynatmazdı. Ama şimdi derin nefes alıp burnunu bir şey koklamaya çalışırcasına hareket ettiriyor.

Bilgeylmz

Hızlı nefes alıyor hırıltıli ama mutlu olunca hırladığı gibi değil. Baya horluyor uyurken.

Sudetina

Burnukanamıştır düştüğünde bir temizleyin isterseniz hayvanda rahatsızdır bence

Bilgeylmz

Yok burnunda bir şey yok. Ama damağina dişleri girmiş kızımın... annem aşagı indiğinde titriyormuş. Şu an yemek yedi, su içti ama tuvalete gitmedi.

Derdedermanim

Bu hikaye hiç bitmiyecek malesef olabilir ama şuan soğuk kanlı olmazsanız hiç bir faydanız olmaz.