Ümraniye Civarında Veteriner Önerisi

sedaturk

Yeni taşındığım için etraftaki klinikler arasından hangisi daha iyidir bir fikrim yok. İstanbul Ümraniye ve yakın çevrede veteriner kliniği önerebilecek var mı? Kedimin aşıları ve olabilecek sağlık sorunlarında götüreceğim.

3 CEVAP

sezerk3

Nezih, kaliteli ve ilgili biryer olarak duyduğum Exen Veteriner Kliniğini tavsiye ederim.

Mini2019

Ümraniye çakmak'ta Petopia var. Sahibi ilgili bir veteriner. Burayı önerebilirim. gitmeden google yorumlara bakın ve hayvanı götürmeden gidip konuşup karar verin derim

Köpeğimin aşılarını Ümraniyede bulunan exen veteriner kliniğine yaptırıyorum. Herhangi bir sorun ile karşılaşmadım oraya gitmeni tavsiye ederim