Sokaktan Aldığım Kedi Çok Hasta

Veteriner karaciğer bitmiş dedi her gün iğne olması gerekiyor dedi 1 hafta yeni oldu bizde kalalı ben öğrenciyim bunun üstesinden gelemem İstanbul gaziosmanpaşa paşa taraflarında sahiplenmek isteyen çıkar mı ben artık kedilerin ölmesine dayanamıyorum çok kedi kaybettim daha 17 yaşındayım çok ağır geliyor bana kaldıramıyorum artık lütfen bana yardım edin evdekiler zaten istemiyorlar 1 hafta zor tutabildim şimdi hasta olduğunu öğrenseler sokağa bırakmaya kalkışırlar lütfen bana yardım edin almamalı mıydım dışarıdan iyilik yapayım derken kötülük mü ettim ne yapacağım lütfen yardımcı olun hayvanseverler ağlamaktan gözlerim balon gibi oldu artık

3 CEVAP

cemremio

İnstegramda sahiplendirme sayfalarında paylaşır mısınız, böyle olduğu gibi durumunuzu açıklayarak, cinste bir kedi, tedavisine yardımcı olurlar sahiplenirler diye düşünüyorum, inşallah yanılmam, kurtulur garibim

Sosyal medya hesaplarım yok maalesef..

Buranın sahiplendirme kısmından ya da sosyal medyadan paylaşın hesap açıp. Sayfalardan paylaşmalarını isteyin. Çok üzüldüm