Sahiplenme

merhabalar ben ve eşim köpek sahiplenmek istiyoruz satın almak istemiyoruz bizimle birlikte yaşiycak
amasrada oturuyoruz önceden ben bir cok köpek baktım cogunu da barınaktan aldım ve hep eşim dostum benden rica minnet aldı şimdi tekrardan ben almak ,istıyorum bu konu hakkında bana yardımcı olabılırmısınız 0553 675 90 19 telefon numaram tolga aydeniz

1 CEVAP

Derdedermanim

Siz arıcaksınız kimse gelin alın diye sizi aramaz bu ne kolaycılık sipariş eder gibi ben bin tane köpeğim olsa birini bile bu şekilde vermem mesela !