Kedim Düştü Mü Anlamadım, Acil

miloshy

Merhaba, 3. katta oturuyorum ve normalde hiç böyle birşey olmaz ilk kez oldu çok üzgünüm. 2 kedim var 2 yasındalar, sabah kalktıgımda kedimi bahcede gördüm cam acık kalmıs direkt baktım asagıda cimenlerde. gittim aldım her yeri yaprak vs. olmus eve girer girmez yemek yedi. baktım vucuduna kan yok bisey yok yattı cisini yaptı biraz daha yemek yedi. sanırım geceden beri degil son 1 saat falan icinde ya düsmüs ya da balkonlardan atlaya atlaya inmis ama uzun süre kalsa orada olmazdı kacardı diye düsünüyorum. ben simdi ise geldim ama diger soruları okudugumda ic kanama vs yazmıslar, is cıkısı veterinere götürecegim direkt. aksama kadar bir sıkıntı olmaz degil mi? cok endiselendim. ama bacaklarına vs dokundum vucuduna bi agrı sızısı yoktu ses cıkarmadı yani.

1 CEVAP

sitedizayn

anlattıklarınıza göre sorun görünmüyor, balkonlardan atlayarak inme imkanı varsa düşeceğini sanmam, kediler zekidir öyle bir imkan varsa değerlendirir. biraz yüksek bir yerden atlamaya kalksalar bile dakikalarca hesap yapar ve emin olduktan sonra atlarlar.