Sahiplenme

MERHABALAR AMASRA DAN YAZIYORUM SİZLERE BEN VE EŞİM YAVRU KÖPEK ALIP BİZİMLE BUYUMESİNİ İSTİYORUZ SEVECEN FAZLA BUYUMEYEN
EŞİM HAMİLE VE BİR ÇOÇUGUMUZ OLCAK VE COCUKLARLANDA ANLAŞABILEN BİR YAVRU EVLAT EDİNMEK İSTİYORUZ ÖNCEDEN BEN BEKARKEN HEP İSTANBUL VE ANKARADAYKEN BARINAKLARDAN ALDIM BESLEDIM BUYUTTUM VE EGİTTİM TECRUBELERİM COK FAZLA AMA ESİM VE BEN HAYVANLARI COK SEVİYORUZ BU KONU HAKKINDA BİZE YARDIMCI OLURMUSUNUZ RICA ETSEM SAYGILARIM LA TOLGA&AYDAN AYDENİZ AİLESİ
0553 675 90 19 TELEFONDAN BANA ULAŞABILIRSİNİZ

4 CEVAP

Derdedermanim

Kargo adreside yazın direk yollarlar :)

hnddgru

bu sitede bir sürü küçük boy köpek ilanları var onlara baksanız sizin için daha faydalı olur

didemkaranfil

Bartın Hayvanları Koruma ve Yaşatma Derneği
@bartinhayvanlarikoruma.....
https://sosyal.petlebi.com/yuva-ariyor/82867-acil-omurluk-yuvalarini-ariyorlar
Neşe yıldırım (Denizzzz)
0(505) 550 27 09

didemkaranfil

bartın hayvanları koruma ve yaşatma derneği var oradan sorabilirsiniz.