Petshoptan Bu Defa Aldığım Pro Plan Somonlu Mama Çok Kötü Kokuyor Her Zaman Güzel Kokardı?

Sizde bazen pro plan mamalarda kokuda değişiklik hissediyor musunuz yoksa petshoptan aldığım mama sahte olabilir mi?

5 CEVAP

sitedizayn

paketli mi alıyorsunuz açık mama mı ? petshoplarda proplan açık olarak da satılıyor. paketli alırken skt bakıyormusunuz ? belki tarihi geçmiştir.
ben proplan kullanıyorum ama hiç sorun yaşamadım, petlebi veya benzer iyi sitelerden skt e göre alıyorum, skt yazmıyorsa arayıp soruyorum.

Havuc23

Ben de kedime Proplan veriyorum. Petlebi'den alıyorum ve bugüne dek böyle bir sorun yaşamadım. Petshop'ta açık olarak satılanlar bayatlamış olabiliyor.

Geri iade etmeye gidiyorum teşekkür ederim arkadaslar

Açık aldım maalesef tarihi gecmis satarlar mı ki

sitedizayn

açık aldıysanız tarihi geçmiş olması mümkün, neden satmasınlar ki, hatta proplan diye başka mama bile verebilirler, gıda sektöründe insan sağlığının bile hiçe sayıldığı bir ülkede yaşıyoruz.
fiyatı ne kadar dı merak ettim ? :)
açık mama almaktansa ambalajlı bonacibo alın daha iyi, fabrikasından taze olarak alabilirsiniz.