Kedim Kusuyor Yardim

Keyt

3 aylık yavru kedim var. Bugün gün boyu kustu (4 kere)
Sürekli betonda yatıyor alıp yatağa koyuyorum ama yine oraya gidiyor havalar soğumaya başladı usuttu mu başka bişey i mi var bilmiyorum. Mama değişikliği yapmadım. Yaş mama veriyorum ama soğuk vermiyorum. Dolaptan çıkarıp biraz ılıyınca veriyorum.
Parazit aşısı var.
Sizce neyi var. Veterinere götürdüm ama o kadar kalabalikti ki pek ilgilenemedi usutmus dedi öyle mi emin olamıyorum. Yarın başka vet giderim ama yarına kadar tecrübelerinizi söyler misiniz

6 CEVAP

aslihan_e

Acil başka vete götürün. Bir kediye "üşütmüş" teşhisi koyan veterinere bir daha gitmeyin.

Keyt

Resim açıklamasını girin

Keyt

[url=https://resimlink.com/IyFTP-L1pd][img]https://r.resimlink.com/IyFTP-L1pd.jpg[/img][/url]Resim açıklamasını girin

Keyt

Resim yüklemek istedim ama olmuyor ya

Yeni başlık açıp öyle deneyin isterseniz

sitedizayn

ilk başlık açarken resim ekleniyor birden fazla ekleyebilirsiniz, başlık açıldıktan sonra eklenmiyor