Karma Aşı

Erica

Kedim 15 aylık henüz karma aşı yaptırmadım çünkü çok fazla yan etkisi olduğunu gördüm yaptıran kişilerin yorumlarında. Olmazsa olmaz bi aşımıdır riskleri avantajları ya da dezavantajları nedir? Yaptırmasam sorun olur mu?

3 CEVAP

negatipol

Bana kalırsa aşılarını yaptırmak onun sağlığı açısından daha iyi

aleynacamgoz

evet karma aşı önemli bi aşıdır onu viral hastalıklardan ve olası risklerden korur bence aksatmayın

Derdedermanim

Karma aşı her aşı bir tarafa kesinlikle yaptırılması gereken bir aşıdır önemlidir ihmale gelemz.