Kedimin Çenesinde Hep Aynı Yerde Bir Siyahlık Var Nolur Yardım Edin

nerdeyse 3.oluşu çenesinde hep aynı bölgede bi siyah sert bir şey oluyor hepsinde aldım çenesinden ama tekrarlayıp duruyor o kısımda tüyü de yok.sadece o bölgenin etrafında siyah şeyker var hareket etmiyo ama anlam da veremedim.ya bit böcek ya da yarası kabuk bağlıyor diye düşünüyorum en kısa sürede veterinere götürcem ama şuan çok trlaş yaptım lütfen cevap verin bilen.kızımın neyi var nolursunuz biliyorsanız yazın

2 CEVAP

Arietta

Görünce ilk kedi aknesi geldi aklıma, ama bu büyüklükte olur mu bilmiyorum. Eğer akneyse mama ve su kaplarıyla alakalı bir problem oluyor genelde, veteriner temizleyici sprey-ilaç tarzı bir şeyler verip, kaplarını düzenli değiştirmeyi ve mümkünse cam-seramik-metal kap kullanmayı önerecektir.

ventricosa

Kedi aknesi olabilir