İç Dış Parazit Sonrası Kusma

Merhabalar, 1 buçuk yaşında British cinsi bir kedim var 2 ayda 1 iç dış parazit yaptırıyoruz fakat dün halsizlik iştahsızlık ve ateş oldu aynı zamanda gece kustu. Ense damlasına dokunmasın diye özellikle yakalık taktım dokunması imkansızdı yani. Bilen birisi yardımcı olabilir mi acaba

4 CEVAP

edaquinnn

kusmuguna iyice baktiniz mi parazit falan var miydi acaba

BLCNuray

Merhabalar veterineriniz Bu sefer farklı bir marka kullanmış olabilir mi? çünkü bünyesine ağır gelmiş gibi duruyor.

Baktım tabii herhangi bir parazit yoktu sadece köpüklü tüy yumağı ve sarımsı salya vardı

Fotoğraf arşivime baktığımda 2 ay önce yaptırdığımız zaman 5 gün sonrasında tekrar kusmuş farklı marka ya da dozu ağır mı inanın bilmiyorum