Arkadaşlar Uygun Başlık Bulamadım Ve Araştırdım Ama Yeterli Bilgi Yok - Hesabımı Nasıl Silebilirim?

Arkadaşlar hesabım uzun süredir var fakat fark ettim ki kullanmıyorum. Kapatmak istiyorum. Nasıl yapacağım bileniniz var mı? Hesap silme / kapatma?

4 CEVAP

Scot

Sanırım yok.bende bukamadım.fakat çıkış yap var.çıkış yaparsanız bence bildirim vs. Gelmez

felishuman

Müşteri hizmetleri ile konuşursanız bence yardımcı olurlar

Muzeyyennb

Sanirim bir neden ile siteyle iletisime gecmeniz gerekiyor. Neden söylerseniz kapattirabilirsiniz.

Derdedermanim

sonsuza kadar açık kalacak :)