Kedi Pire İlaci Onerir Misiniz?

sema54

Sokakta 10dan fazla kedi bakiyorum ve 6sinda falan pire gordum. Gittikce artmadan ilac almayi düşünüyorum fakat çoğu ilaçlar etki etmiyor bosuna ugrasmak istemediğim için uygun fiyatli ve 10 kedi oldugu icin sprey daha iyi olur , onerdiginiz sprey markası varsa soyler misiniz?

6 CEVAP

sema54

@zumrutt00 teşekkür ederim bilgilendirdiginiz icin, dikkat ederim.Yarin veterinere gitcem bakalim onlar ne diyecek

Mini2019

Sprey bilmiyorum fakat bazı köpek damlaları kedilere uygulanıyor. Bunu veterinere hangisi olduğunu sorup öğrenebilirsiniz. 1 damlayla 5-6 kediyi ilaçlayabiliyorsunuz ve son derece etkili..

sema54

Mini2019 aa cok iyiymis teşekkürler

sitedizayn

benzer bir durum için veterinerimize sormuştum, sokak kedileri olduğu için çok uygun fiyat söylemişti, sizde durumu anlatın genelde yardımcı oluyorlar. belediye veterinerini de arayabilirsiniz. spreyler pek işe yaramıyor. veterinerlerin kullandıkları damlalardan olması gerek diğer türlü boşuna para harcarsınız.
birde bazı sitelerde skt yaklaşan ürünleri ucuza satıyorlar, aslında skt 2-3 ay geçse bile işe yarıyor.
https://www.vetdietsandrugs.com/kedi-dis-parazit-urunleri

sema54

@sitedizayn yarin bakalm veterinere gitcem dediginiz gibi belki kedi fazlaligi nedeniyle uyguna satarlar. Internette de bazi markalar ise yaramıyor falan diyolar bilip bilmeden bosuna para harcamak istemedim

Zumrutt00

köpeklere uygulanan damlayı kullanan bir kedinin zehirlendiğini duymuştum aman dikkat