3 Aylık Erkek Kedinin Yanına 7 Aylık Dişi Kedi Alınır Mı

Koftecikk

3 aylık erkek kedinin yanına 7 aylık dişi kedi alınır mı Cok sorun yasanırmı?

2 CEVAP

sema54

kediler 6 aydan sonra hamile kalabiliyorlar eger kısırsa cok ıyı olur ve disi kedi 3 aylık kedıye alısır bence. ıkısı de yavru sayılırlar aynı ortamda yemek yer beraber uyurlarsa alısır beraber yasarlar fakat dedıgım gıbı cogaltmak ıstemıyorsanız o erkek kedı buyumeden kısırlastırın dısıyı derım. bizim de sokakta baktıgımız kedılerde 6 kedı kucak kucaga uyurlar (ıkısı 6 aylık,ıkısı 4,5aylık,ıkısı 3 aylıktr)

sitedizayn

sorun olup olmayacağı dişi kedinin karakteri ile ilgili, erkekde olsa farketmezdi, yavru 3 aylık olduğu için ondan yana sorun olacağını sanmam, aslında 7 aylık kedide daha yavru sayılır, umarım sorun olmaz :) küçük sorunlar olsa bile ikiside henüz küçük kolay çözülür. bu arada 7 aylık dişiyi fazla zaman geçirmeden kısırlaştırmak lazım, 6 aydan itibaren kısırlaştırma yapılıyor. o kedi sokakta olsa hamile bile kalabilir yani şu anda.