Kiloları Hakkında Bilgi

3 tane yavru kedim var hepsi british
Dişi : 7 aylık 3.3 kilo
Erkek : 7 aylık 3.5 kilo
Erkek : 5 aylık 3 kilo
Veteriner hekimimiz kilolarının gayet iyi olduğunu söylüyor sizce fazlamı kiloları
Orijen Original Cat Yavru ve Yetişkin Kedi Maması ile besliyor
hareketlerinde asla bir yavaşlama yok aşırı hareketliler ve oyun oynamasına bayılıyorlar

2 CEVAP

Pnrdogan

Benim bildiğim 7 aylik kedi 2 ile 3 kilo arasi
5 aylik ise 2 kgye kadar olmalı. Bana biraz fazla geldiler sanki. İlerde obez olmamalari lazım.

Benimki şu an 3,5 aylık 2kg orijen kitten kullanıyordum şimdi orijen six fish’e geçicem. Veterinerden daha iyi tabi bilemem ama kedinizin cinsine göre ideal kiloları bakmak lazım. Scotiş dişi kedi 3,5 erkeği 4,5 olmalı diye biliyorum ben.