Kedim Hapşırıyor

2,5 aylık kedim Perşembe günü evimize geldi geldiğinden beri hiç sıkıntısı yoktu ama bugün hapşırmaya başladı bide patisi ile burnunu kasıyor bi veteriner tanıdığımıza sorduk burnuna veya damağına bişey kaçmış olabilir telefonun flaşıyla bakmamızı söyledi biz baktık ama birşey göremedik bugün diğer günlere göre daha çok uyudu ve hapşırıp duruyo sebebi ne olabilir yardımcı olursanız sevinirim

2 CEVAP

Muzeyyennb

Bir şey alerji yapıyor olmasın? veya dikkatli bakın burnuna vs bir şey kaçmıştır. Aklima baska bir sey gelmiyor acikcasi.

Derdedermanim

kenar köşeye giriyor ise toz yutuyordur.