Kedim Temizlenmiyor

melekkdmr

kedim poposunu asla temizlemiyor 2 3 günde bi öylece çıkıyor ve hep ben temizlemek zorunda kalıyorum tabii buna da razı değil temizletmiyor ya da tüylerini kestirmiyor ama
ben farkında olana kadar her yer batmış da oluyor ne yapabilirim bunun için
sürekli sürekli bende yapmak istemiyorum kendi yapmayı unutur diye

3 CEVAP

melekkdmr

yani hem o can çekiyor hem ben hemde ev

vetle konuştum ama parazitten kaynaklı olabileceğini söyledi ben yaklasık 2 hafta önce kadar yarım iç parazit hapi vermistim diğer yarısını da yutturamadım
tekrarlatmam gerekir mi

Spreyle poposuna su sıkın. Islaklıktan rahatsız olup temizleyecek böyle böyle alışır.

melekkdmr

denedim maalesef onu da çok umursamıyor