Aşısız Kediyle Seyehat?

Herasmom

Salı günü ailecek mini bir tatile çıkıyoruz 5 günlük, belki 1 hafta yavru kedimiz var 2,5 aylık. Giderken onuda götürmeyi düşünüyoruz çünkü başka bir seçenek gelmiyor aklımıza. Gelip bakabilecek birisi de yok ki. Yol 2-3 saat sürüyor. Çok sıkıntı olacağını sanmıyorum ama bir şey olur mu? Sadece geçen hafta iç-dış parazit oldu okadar. Cevaplarsanız sevinirim teşekkürler

3 CEVAP

Elifoo

Bir şey olacağını düşünmüyorum sadece ortam değişikliğinden dolayı strese girecektir büyük ihtimalle. Yalnız bırakmamaya çalışın farklı ortam farklı kokular zaten rahatsız edecektir onu bi de sizsiz kalmasın :)

Muzeyyennb

2 veya 3 saatlik yolculuğun sorun olacagini sanmiyorum.Arkadaşın da dedigi gibi stres olur kaçmaya çalışır belki . O yüzden ilgi ve şevkatinizi eksik etmeyin

Derdedermanim

Rahat olun olmaz.Korkunca kaçmaya meyilli olurlar kaçırmayın yeter.