Kedim Çok Tükürük Üretiyor

Lokumhn

7 aylık erkek kedimin doğduğundan beri tükürük salgsı çok fazla. Mesela kolumu yalayacaksa, o bölgeyi çok ıslatıyor, ya da kafasını silkeleme hareketi vardır ya, o esnada başka kediler tükürük saçmazlar ama bu kedimden yağmur gibi tükürük yağıyor, bunun sebebi ne olabilir?

3 CEVAP

Lokumhn

Bir de son birkaç haftadır ağzında (ya da burnunda) ger an damlayacakmış gibi bir damla duruyor. Bu önceden yoktu, artık salya gibi bir damla bekliyor burnunda

miloshy

bi veterinere danısın normal gelmedi vucut sıvısı

aslihan_e

Aklına annesinden emdiği süt geliyordur sevgi dolu hissedince. Burnunda damla duruyorsa sümüktür, o ayrı. Salya burnunda ne gezecek. Yeterince besleniyor mu? Düzenli iç parazit ilacı veriyor musunuz?