Mama İndirimi

kimyonesra

Arkadaşlar a1.0.1 de mamalar indirime girmiş whiskas yaş mamalar 15 TL gourmet yaş mamalar 23 TL dreamies ödül mamaları 23 TL bilgilerinize.... Konservelerde ve kuru mamalarda da indirim var kaçırmayınız

3 CEVAP

Zumrutt00

teşekkür ederiz :) daha dün gittiğimde Whiskas 25 TL idi bizim buralara gelmedi sanırım o indirim :D

aslihan_e

Carre four.sa'da da iki al bir öde kampanyası yapmışlar. Ayüzbirden daha da ucuza geliyor.

sitedizayn

ben bugün gitmiştim hiç bir şey kalmamış :) bir kaç gün kaldı arkadaşlar eylül bitiyor petlebi her yıl 1-10 ekim arasında çok indirim yapıyor, 4 ekim hayvanları koruma günü dolayısı ile.
acil bir ihtiyacınız yoksa bekleyin, sadece petlebi değil başka sitelerde de indirimler olacak.