Çip Taktırmadım Pirelendi Veterinere Götüreceğim

fancylqu

Merhabalar. Zamanında çip kalmadığı için taktırmamıştır zaten evde bir sıkıntı da olmaz diye bu zamana kadar da olmamıştı ama bugün pirelendiğini gördüm veterineri aradım çipsiz dış parazit yapamayacaklarını söylediler bugün çip taktırıp dış parazit yaptıracağım. Şimdi ben ne kadar ceza ödeyeceğim? veya ödememek için yapabileceğim bir şey var mı?

1 CEVAP

Zumrutt00

ceza ödemenize gerek yok yeni çıkan yasa ile çip taktırma süresi uzadı zaten