Uçak Kabin İçi Taşıma Çantası Yardımı

blackkk

Merhaba. Thynin sitesinde kabin için taşıma çantası ölçüsü olarak 23x30x40 yazıyor. Bu ölçüde çanta bulmakta zorlanıyorum. Kedimle ilk defa uçuş yapacam. Taşıma çantasının boyutu biraz büyük olsa sorun yaşar mıyım? Tecrübesi ve çanta önerisi olanlar bilgi verebilirse çok sevinirim. Şu çantayla kabin içinde sıkıntı yaşar mıyım?

https://www.petlebi.com/kedi-urunleri/trixie-kedi-tasima-cantasi-ve-yatagi-29x31x49cm-siyah-gri.html

2 CEVAP

blackkk

Daha önce uçak yolculuğu yapmış yardımcı olabilecek kimse yok mu :((

cemremio

Aslında bunlar yumuşak tolerans gösterilir sorun olmaz diye düşünüyorum ama en net cevabı kendilerine sorarak alabilirsiniz. Plastik olan taşıma çantaları ile de yolculuk yaptıranlar var, onların ölçülerine baktınız mı