Kedimin Ruh Hali Bozuldu

Sabisim

Merhaba arkadaşlar kedim bugün güneşleniyordu bilgisayarın yanında sonra klavye sesleri geldi ben noldu diye bakmaya giderken bir anda delirdi deli gibi koşmaya başladı. Sanırım patisi klavyeye takıldı ama yaklaşık bir saattir saldırgan bir ruh halinde deli gibi koşturup miyavlıyor ben napacağımı şaşırdım oyun oynattım yine sakinleşmedi. Biraz sakinleşse patisine bakıp veterinere götürcem napıcam ben. Normalde kedim çok sakin bir kediydi canı mı acıyor ondan mı böyle yapıyor :(

3 CEVAP

Genel olarak görüntüsü nasıl? Tüyleri, kulaklarının yönü, sesi gibi..
Eğer çok tehditkar gözükmüyorsa yaşadığı deneyim onu endişelendirmiş olduğu için hareketlenmiş olması ihtimal.
Yine pati için veterinere görünebilir ama onun dışında kedi nanesi ve ödül mamaları ile sakinleştirebilirsiniz..

Sabisim

Bu arada patisinin üstüne basıyor koşuyor ordan oraya atlıyor nolduğunu anlamaya çalışıyorum

Sabisim

Tüyleri diken diken, kulakları arkadaydı, kalın sesle miyavlıyordu ve az daha bana saldıracaktı. Normalde oyun yaparkende böyle yapıyordu ama bu sefer ki hareketleri çok dengesizdi ve sakinleşmesi saatler sürdü. Sanırım ayağı takılınca panik oldu korktu. O an ödül maması verdim ama ona bile tepki vermedi düşünün. Bugün daha sakin çok şükür patisinde de bir sorun yok. Teşekkür ederim. 🙏