Pro Plan Yaşlı Kedi Maması +7 Longevis

sitedizayn

pro plan yaşlı kedi maması kullanan var mı ? taneleri nasıl yaşlı kediler kolay yiyebilecek sertlikte mi ?
içerik olarak inceledim ama şu anda en çok mama tanelerini merak ediyorum. royal canin +12 de inceledim ödül maması formunda ama proplan almak istiyorum.

3 CEVAP

Zumrutt00

Royal Canin 7 yaş iyi gibi daha önce incelemiştim. hiç kullanmadım

Zumrutt00

içeriğini beğenmiştim

sitedizayn

yaşlı kedi mamalarında içerikler ortalama birbirine benziyor benim aradığım hangisi daha kolay yeniliyor dişlerinde sorun olan yaşlı bir kedi için.