Kedim İlk Defa Kumunun Dışına Kaka Yaptı

EgeTemmuzT

Merhabalar kedimin 1 haftadır falan tuvaleti inanılmaz kötü kokuyor, göz yaşartacak şekilde. Baktığımda bir sorun yok ishal değil koyu ama siyah da değil bazen yaş mama ya da ödül maması yedikten sonra renk değişimi oluyor ama onun dışında kurt vs de yok. Az önce lavaboya dışkısını yaptı, uzunca bi süre miyavladı peşinden gittim falan. En son benim tuvaletime gitti kaka pozisyonunu aldı hemen fark ettim, kumunu temizledim (zaten her gün max 2 günde bir temizlerim, kedim daha 5 aylık aman aman dolmuyor kumu) sonra temizleyip bi döndüm lavaboya el yıkadığım yere kakasını yapmış. Sizce ne olmuştur çok tedirginim. Kuru mama dışında sanırım hiçbir şey vermeyeceğim bir süre.?

1 CEVAP

EgeTemmuzT

tüylerinde hafif sararmalar var, tekir belli bir rahatsızlığı davranış olarak değişikliği yok, iştahı ve hareketliliği gayet iyi, dokundurtmadığı yahut dokununca miyavladığı rahatsız olduğu bir yeri de yok.(karnını vs kontrol ettim)