Nolur Yardim!! Kedim Sedasyon Sonrası Titreme Yaşıyor. 6 Gün Geçti.

Donesylms

Arkadaşlar 6 gün önce sedasyon aldı kedim. Zorunlu tıraş oldu. Sağlık sebebi ile. Çok aşırı stres yaşadı. Sedasyon ağır geldi.
Kusma halsizlik iştahsızlık hiç bişey yok.
Sadece uykuya geçerken titriyor.
Kafayı yicem. Yine veterinere götürmek istemiyorum çünkü aşırı stres oldu.
Ne yapmalıyım nolur yardım.

3 CEVAP

Donesylms

Lütfen görenler yazabilir mi

Zumrutt00

bir sorun isterseniz traş eden veterinere. maalesef bu konuda bir bilgim yok

rabiaesim

hiç duymadım bu yan etkiyi. ama taşlandığı için üşüyor ve uykuya geçerken o yüzden titriyor olabilir mi yeme içmede problem yoksa denge problemi yoksa belki de sedasyon kaynaklı değildir. tüm vücut traş oldu ise vücut ısısını korumaya çalışıyordur