Evladımı Kaybetmek Üzereyim . Üre, Kreatin Bağışıklık Düşüklüğü Böbrek Yetmezliği

Oqrenerde06

Gölgemi biricik oğlumuz kaybediyorum 1 aydır klinikte yatıyor 2 gündür kötüleşti durumu kreatnin ve ürik asit düşmüyor. Önce oksalat taşıyla ilgili tedavi olduk 3 kere anestezi aldı oğlum sonta vs takıldı 4 5 defa, böbrekleri etkilenmiş en son ameliyattan sonra . Şimdi serum veriyorlar ama durumu hiç iyiye gitmiyor bağışıklığı da düşmüş durumda allah rızası için bir şifa bir çare beklıyorum üre için bağışıklığı için kreatin için düşürmek için alternatif ne yapabiliriz 1 aydır ağlamaktan helak olduk allahıma yalvarıyorum oğlumu tekrar bağışla diye. Yalvarıyorum desteğinizi bekliyoruz

11 CEVAP

Zumrutt00

çok üzücü bir durum umarım kediniz bir an önce sağlığına kavuşur

tengrist

Çok geçmiş olsun :( ♥

Esila46

Allah azze ve celle Şafii ismini tecelli etsin tüm hasta sessiz kullarına 🧡

ilaydacakir

Ah kıyamam çabucak toparlanır umarım. Başka veterinerlere de danıştınız mı en azından fikir almak için 🥺

Oqrenerde06

Çok üzülüyorum dayanacak gücüm kalmadı

Oqrenerde06

Çok teşekkur ederim iyi ki varsınız

Oqrenerde06

inşallah yavrumuz iyi olacak

yumik

İnşallah iyileşir bir an önce

SevimliCadi

Çok geçmiş olsun, umarım en kısa zamanda iyileşir 💗

mehtapkaplan

Çok geçmiş olsun inşallah biran evvel iyileşicek çok tatlı kuzum benim 🥹🙏🏻🩷

Ahudr

Çok gecmiş olsun.Tedavi sürecinizi ne şekilde yaptıniz bilmiyorum ama Ankarada bildigim kadariya Tarkan özcetinin sahip oldugu kedi hastanesi var ve islerinde çok iyiler bu süre icinde oraya göturdünüz mü bazı veterinerler gercekten yetersiz kalabiliyor eger gitmediyseniz mutlaka göturmenizi tavsiye ederim.Birde bu aşamaya gelene kadar hangi mamalarla ve ek gıda olarak neler verdiniz sebep olarak ne söylendi oksalat taşları icin