Kedimin Tasması

Beyzaa23

Merhaba kedime yeni zilli tasma aldım boyun bölgesini kaşıyor alerji mi yaptı yoksa çıkartmaya mı çalışıyor ne yapmalıyım

2 CEVAP

betigfh

çıkartmalısın rahatsız olmuştur.

Poki

Ben tasmayı ayda birkaç kere takıyorum, boyunluk takması gerekirse alışması zor olmasın diye. başlarda sinirleniyor sıkılıyor çıkartmaya çalışıyor ama artık arada böyle tak çıkart yaparak hatırlatıyorum ama birkaç saatten fazla takmıyorum. mesela sizinki zorunluysa takın zorunlu değilse takmayın. özellikle de şunu söylemek isterim ki zilli tasmaları kedilerinize takmayın. onların kulakları bizden çok daha hassas ve sürekli her hareket ettiklerinde zil sesi çıkıyor düşünebiliyor musunuz ne kadar sinir bozucu bir şey aslında