Mama İndirimi İle İlgili

kimyonesra

Arkadaşlar m.gr.os s.ana.l market uygulamasında bonnie 10 kg mamalar 445 TL, ayrıca uygulamadan ilk alışveriş yapanlara hosgeldin kodu ile 200 TL de indirim veriyorlar bilgilerinize

12 CEVAP

sitedizayn

arkadaşlar 4 ekim hayvanları koruma günü bir kaç gün bekleyin göreceksiniz çok indirimler olacak

ozanesk

Migros'ta evcil hayvan indirimleri yarın yani 28'inde başlayacak, Carrefour'daki gibi 1 alana 1 bedava şeklinde.

Pet sitelerinde M a r k a m a m a dışında indirim başlatan göremedim.

kimyonesra

Teşekkürler @dilanbulent. Ayrıca b.i.mde bulunan kitekat markalı yaş mamalar da 13.45 TL bilginiz olsun tam stok yapmalık bir hafta :')

tengrist

teşekkürler. carrefoursa'da da evcil hayvan ürünlerinde 1 alana 1 bedava kampanyası var, 4 ekime kadar geçerliymiş sanırım. kumlar bayağı uyguna geliyor

sevila

A101 de yas mamalarda indirim var

aslihan_e

Carrefoursa'dan kum sipariş ettim bir sürü, stoklamak için, ertesi gün arayıp elimizde yok dediler. Olmayan ürünü neden satışta tutuyorlarsa.

aslihan_e

Bonnie mama da bölgesel olarak değişiyor sanırım, benim uygulamamda indirim yok

dilanbulent

Teşekkürler, umarım ihtiyacı olanlar görür. Üste çıksın diye yorum yazıyorum.

Kralnane

Aslıhan hanım carrefoursadiki hangi kumu aldınız acaba ben bölgemde sadece catfun markasını görüyorum. Nasıl bir kum daha once hic kullanmadım bu urunu. Gecen sene migrostan mırmır kum almistim cok memnun kaldim. Migros bu senede indirim yaparsa bu kumdan alacağım. Ancak henuz Migros ta indirim yok

aslihan_e

Catfun'ı bilmiyorum ben de, aldığım markayı da iptal ettiler deneyemedim, şimdi ben de catfun sipariş vereceğim, ellerinde var mı belli değil, bir sipariş vermeyi deneyin dediler. Şuanlık bize kum olsun da yeter, iki kedim ishal olduğu için iki günde 5 litre çöp oluyor. Ellerinde varsa yarın gönderebilirlermiş, gelirse size yazarım yorumumuzu.

ilaydacakir

Anpa’da da indirim vardı ben de oradan 5kg 35tlye kum aldım yani pek iyi değildir büyük ihtimalle ama olsun denemelik😂

mehtapkaplan

Çok faydalı paylaşım sokak canları için yarın alıcam