Kedim Mama Yedikten Sonra Çok Su İçiyor.

Esinlik

7 yaş Scottish fold kedim var. Proplan delicate kuzulu mama yiyor. Ama bu mamayı yedikten sonra sürekli su içiyor. Acaba mama çok tuzlu olabilir mi? Önerebileceğiniz tuzsuz iyi bir mama varsa önerilere açığım. Biraz seçici bir kedim var ona göre de önerirseniz🙏🏻

1 CEVAP

betigfh

benim de ilk aklıma tuzlu olabileceği geldi. Brit ve Acana öneririm ama kedinizin sevebileceği farklı mamalardan biraz alıp gözlemleyebilirsiniz, her kedi farklı sonuçta