Kedim Depresyonda Mı Yoksa Büyüyor Mu?

Msrose

Merhaba. Beş aylık bir british kedim vardı. İki hafta kadar önce de yine beş aylık tekir bir kedi sahiplendim. 2-3 sonra baya iyi anlaştılar. Koşturup oynuyorlar birlikte. Bi biri kovalıyor bı biri diğerini sarılıp uyuyorlar falan. Ama ilk kedim neredeyse o geldiğinden beri benle oynamaz oldu. İp yumağına topa oltaya çıngıraga bayılırdım hiç tepki vermiyor. Göbeğini ekleyince pati atardı oyun ısırıkları atardı. Şimdi ona dokunacağim diye aklı çıkıyor. Ben pati atma var ne ısırma hepsini bıraktı. Zaten çok kucak delisi bir kedi değildi gece tepemde yatardı dokunmazdi. Şimdi yeni gelen tekir de sevgi pıtırcıgi geldiğinden beri koynumda uyuyor. Koltukta oturunca bile hemen gelip sürtünür göbeğine omzuna göğsüme nereyi bulsa yatar hemen. Kıskanıyor mu anlamıyorum. Yeme içmesinde tuvaletinde vs hiç problem yok. Normal mi bu durum bir şey yapmam gerekir mi

2 CEVAP

aslihan_e

Size pek ihtiyacı kalmamış gibi oyun arkadaşı bulunca 😅 Merak etmeyin, benim kedilerim de birlikte kavgalı oyun oynadıklarında, ben de diğer kedi gibi onlara zarar veririm tırnaklarım diye korkuyorlar. Bunu uzun zamandır gözlemliyorum.

Esila46

Geçmiş olsun pabucun dama atılmış 😄