Galiba Kedimin Kuyruğu Kırılmış

aslihan_e

Kedim aşırı oyuncu bir kedi, ben marketten dönünce kucağıma gelmişti ve sinirlendi gitti, ben de şaşırdım neden sinirlendiğine. Şimdi de bir baktım kuyruğunu yukarı kaldıramıyor. Ben kaldırınca kuyruk geri düşüyor. Kedim zaten yaşlı bir kedi, ameliyat derlerse ne olur bilmiyorum. Sabah veterinere götüreceğim, kuyruk kırılması konusunda bilgisi olan var mı? İncinme olabilir mi sizce? Kökünden kırılmış gibi sanki. Tam diğer kedim bugün iyileşmeye başladı diye sevinirken bu çıktı şimdi.

4 CEVAP

aslihan_e

Kökün biraz altından kırılmış galiba, birkaç santim sonrasından bükülüyor 😭

aslihan_e

Şimdi aklıma geldi, akşam ben yemek yaparken bu pencereden sandalyenin üzerine düştü galiba, bir gürültü geldi, arkamı döndüm kızım sen mi düştün dedim, ayağı perdeye takılmıştı. Sakin ol yardım edeyim dedim kendisi atladı kaçtı. Evin içinde neler geliyor bu çocuklarımın başına, birinin diyaframı yırtıldı, şimdi bunun kuyruğu kırıldı 😭

aslihan_e

Şimdi veterinere geldik, röntgen çekip ağrı kesici, antibiyotik yaptı, yarın tekrar getir dedi. Başka vete götüreyim mi, daha önce böyle bir şey yaşamış olan var mı?

sevila

Evet beslediğim kedi de oldu veteriner ampute edilmesi gerekiyor dedi kuyruğu alıyorlar umarım sizin kedinizin ampute edilmesi gerekmez. Her kırık kuyruğa yapılıyor mu bilmiyorum ama beslediğim kediye şarttı ucu gitmişti