Haeya'nın Son Durumu

riuhole

Pek çok kişi Haeya balkondan düştükten sonra durumunu sormuş ve çok güzel geçmiş olsun dilekleriyle vize destek olmuştu bunun için hepinize çok teşekkür ederim. Haeya birkaç gün aralıklarla geçirdiği 2 operasyondan sonra bir haftadır ayakta. Hatta oyun oynamak bile istiyor benim şapşal kızım oynatamayacak denilen kuyruğunun kıvrılışında bile o heyecanı görebiliyorum. Bacağını sabitleyen pinler 1 ay sonra çıkacak. Bunu yazıyorum çünkü Haeya'yı çok fazla soran olmuştu ve bu beni çok mutlu etmişti. İlgilenen ilgilenmeyen herkese çok teşekkür ediyor ve son olarak yaz aylarında pencere ve balkonlara dikkat etmenizi öneriyorum :D

8 CEVAP

Veranifer

Alalha sukurler olsun iyiki iyilesmis gecmis olsun allah kimseye yasatmasin

riuhole

Çok teşekkür ederim sağ olun. Amin gerçekten kimseye böyle bir durum yaşatmasın rabbim insan psikolojik olarak birden çöküyor.

Derdedermanim

Geçmiş olsun off inşallah birileri için ibret oluyorlardır son düşen kedi olur..

riuhole

Çok sağ olun, öyle ne kadar düşmez denirse densin kedileri bir gözümüzden diğerine sekmeye gelmiyor. Çok dikkat edilmeli, kısa bir süre komşuma emanet edince olanlar oldu işte.

Muzeyyennb

Geçmiş olsun :) Allah bir daha kimseye yaşatmasın

Gul36

Çok sevindim daha iyi olmasına. İnşallah bi daha böyle bir şey yaşamazsınız. İnşallah hiçbirimiz yaşamayız.

riuhole

MuzeyyenB sağ olun :) Amin onlar bizim hiç büyümeyen bebeklerimiz kimsenin böyle bir duruma düşmesini istemem. Her şey bir yana burada bir parazit aşısını yaptırmanın mali değerini söz konusu eden kimseler varken, tedavi ücretsiz değil sonuçta ve bir can söz konusu haline geliyor. Maddi ve manevi etkisi büyük bir şey. Başımıza gelmeden tedbirleri almamız lazım.

riuhole

Gül36 çok teşekkür ederim. Amin inşallah hiçkimse yaşamaz.