Bu Sene Hangi Köpek Moda Arkadaşlar?

Derdedermanim

Arkadaşlar biliyorsunuz bir ara sinemalarda dalmaçyalı köpekler ile ilgili filimler animasyonlar oynatıldı osene bu cinsi herkes aldı ama şuan kimse beslemiyor ne oldu hevesle alınan dalmaçyalılar havayamı uçtu cevabı biliyorsunuz ... :(
Tv de bazı şov programlarında border colie ler komutlarla gösteriler yaptı satış ilanları bir anda border coliler için açılmaya başlandı...
Bir ara golden retriever çok modaydı!Şimdi burda sahiplendirme ilanlarına bir bakın kaçtanesi golden görün :(
Terierler tercih sebebiydi e neoldu modası geçti terier ilanlarına bir bakarmısınız Yazık ,günah ,insaf ..kelime bulamıyorum aynı hisleri paylaştığınıza eminim herkesi vicdanının sesini dinlemeye davet ediyorum.

2 CEVAP

Muzeyyennb

Doğru. Herkes modaya uymak için alıyor golden,terrier vs. Sonrası tam bir hayal kirikligi. Ya satılıyor ya da bilinmeyen bir ormana atıyor. Sonrasi zaten ölüm :( Herkes duyarli olsa keşke. Bir moda uğruna onca hayvan acı çekiyor atılıyor. Vicdanının sesini dinlemeyi bırak keşke insanlarda vicdan olsa

gzmkzn

Keşke hayvanların moda için olmadığını bilse ama işte :(