Hayvan Sağlık Sigortaları?

Hayvan sağlık sigortaları hakkında ne düşünüyorsunuz? Yaptıran var mı acaba?

3 CEVAP

Mini2019

Ben yaptırdım. Masrafları ödememek için ellerinden geleni yaptılar ve ödemediler de.

Şöyle oldu, sigortalarken kedinin karnesinin görüntüsünü istediler. Verdim ve sigortaladılar. Parayı aldılar. Sonra kedim klozlarda geçtiği şekilde hastalandı. Tüm tahlil, evrak, reçete vesaireyi yolladım.
Sonuç olarak dediler ki, kedinizin aşıları tam değil. Ödemiyoruz.

Neden sigortaladınız o halde dedim cevap veremediler.

Uzak durun derim

sitedizayn

insan sağlık siğortaları ne işe yarıyor ki ? insan sağlığının hiç olduğu bir ülkede yaşıyoruz her gün sağlık skandalları olan haberleri görüyoruz.

rabiaesim

birkaç veteriner ile görüştüm bu konuyu. sigorta yapıldıktan 3 ay sonra geçerli oluyormuş. parayı veterinerler alıyor ve faturalandırdıkları için hiç indirim yapamadıklarını bu sebeple yüksek fiyat çıktığını sigortaların da belli bir limiti olduğnu örneğin 10bin lira gibi ancak ödediklerini tabi öderlerse.. süreçin parayı alabilmel adına yıpratıcı olduğubu söylediler vazgeçtim