Engelli Kedim Kayıp Sosyal Medyada Nereye İlan Vereyim

shrmnayaz

Ankara/Yenimahalle/Gazi Mahallesinde Sınır Sokaktaki evimden kedim pencereden kaçmış. KEDİM ENGELLİ. Kafası biraz yamuk duruyor, kısır erkek, çipli, 6 yaşında, yaklaşık 6 kg. İnternetten ulaşım daha kolay ama hangi sayfalara ilan vermem gerekiyorsa söyleyebilirsiniz sevinirim.
Ayrıca buradan öğrenip gören olursa 05068108606 numarasında hemen ulaşsın. Bulana 2000 TL ödülüm var.

6 CEVAP

shrmnayaz

Engeli: kafası doğuştan biraz yamuk. Enseden sonra eğrilik var

zey940

Instagram'dan yerel hayvansever derneklere yazmak daha iyi sonuç almanızı sağlar. Ankara anahtar kelimesiyle aratın. Kayıp ilanı çıkartıp asabilirsiniz yakın bölgelere. Umarım bulursunuz bir an önce.

aslihan_e

Çevreye ilan yapıştırın

Mini2019

kayipkediler.turkiye bu arkadaş ücretsiz paylaşım yapıyor. Deneyin isterseniz. Semtinize afişler asın. En etkili yöntem bu.

sitedizayn

çevrenizde elektrik direkleri ağaçlar gibi ne varsa ilan yapıştırın işe yarıyor ben bir kedi sahibi olarak bu şekilde gördüğüm ilanları bile foto çekerek paylaştım.

shrmnayaz

Bütün mahalleye astım, itiraf sayfalarına yazdım. Gece gündüz arıyorum. Maalesef mahallede tuttuğu kediyi evine götüren, sonra da ne veterinere ne bakıma götüren birkaç manyak var. İnşallah onların eline düşmemiştir.