Kopek Sahiplencem. Pug Veya Golden Alcagima Kararsizim.

Goldenin havlama sorunlari oldugunu duydum cunki biz sitede yasiyoruz ve onu gezdiririm ama cok fazla gezdiremeyebilirim. Pug da var ama uyku problemleri var ve inatci olabiliyolar. İlk kopegim olcak

6 CEVAP

Veranifer

Pug olsun golden olsun hepsiniz hergun gezdirilmesi gerekecgini unutmamalisiniz ger yapamayacaksaniz kopek almayin ve satin almak yerine sahiplenirseniz daha hayirli bir is yapmis olursunz ve kopegin karakterine dikkat etmenizi oneririm daha sakin huylu bir kopek sahiplenin

Derdedermanim

Golden iri bir köpek bakımı kolay olsaydı bu kadar fazla sahiplendirme ilanı olmazdı diye düşünüyorum.

Veranifer

Daha kucuk bir irk sahiplenseniz bile yinede enerji ihtiyacina bakin mesela cockerlar beaglelar avci kokenli olduklarindan dolayi golden kadar enerjik olabilir

Muzeyyennb

Sahipleneceğiniz köpeğin nasil olduğunu bilmeniz nasil huyunu vs. Mesela bir golden sahibi olarak şunu söyleyebilirim bazıları havlar bazıları da çok akillidir hic havlamaz. Ayriyeten goldenler iri ve tüylü kopeklerdir. Her gün taraman ve bakımını duzenli yapman gerekiyor. Çok fazla gezdiremem ve sitede yaşıyorum diyorsun golden sahiplenmeni onermem. Daha küçük ırk bir köpek sahiplenebilirsin.

Tesekkurler

Derdedermanim

Puglar tembel petcim.comda ücretsiz vardı birtane orda genelde satış yapıyorlar ama bir ilan net ahatırlıyorum sahiplendirme ilanıydı papyonluydu hatta :)