Kedim Sinek Yedi

2,5 aylık kedim bir sinek yedi bişey olurmu

6 CEVAP

Muzeyyennb

haha :)) Parazit asilari yapildiysa sorun olmaz

felishuman

İç parazit aşısı yapılmışsa sorun olacağını düşünmüyorum. Bizimki de geldiğinden beri her gün bir sinek avlayıp götürüyor:)

enverberk

parazit aşisi varsa bisey olmaz oda evde oldugu icin kendi capinda avlaniyo bizimki de böcek yiyo dkdjej

Derdedermanim

Engel olun bir dahakine her hastalığı yayan sinekler zaten.

Gul36

Aşısı olsa bile sinek yemesi riskli. Sineklerin nereye girip çıktığı, nerelerden geldiği, nelere dokunduğu belli değil. Oynayıp yakalasa bile bir daha yemesine izin vermeyin. Eğer iç parazit aşısını olmadıysa da veterinerinize başvurun.

İç dış parazit aşısını oldu umarım birşey olmaz