Kedimin Kolu...

Bilgeylmz

Merhaba bugun gittik ankara vet fakultesine. 3 saat beklettiler sonra aldılar içeri, çok şukur cigerlerinde problem yokmuş. Ama kolunda minik bir kırik varmış. Dediler bu kolu saracagız. Biz de tamam dedik sonra bir odaya aldılar. 4 kişi kediyi tutuyor 1 kişi de sarıyor kolunu. Sonra kedim ani bir hareket yaptı ve 50 kat sardıkları bez kolundan çıktı. Sonra en baştan sardılar. Sargı bittiğinde kedinin vucudundan buyuktu sarılan kolu. Diger kolundan uzun oldugu için de yurüyemiyordu. Dediler ki 1 metrekarelik bir alanda yaşayacak 20 gun boyunca. Biz de biraz şaşırdık çünkü nasıl olacak? Hayvan ayğının uzerinde duramıyor zaten sargı bezi yüzünden. Sonra her şeyi kabullendik ve arabaya bindik. Sonra bir baktım 2 kolu dışarıda. Yani çıkarmiş kolundan. Geri hastaneye gidemedik zaten eniştemden istemiştim araba ile goturmeyi bir kez daha isteyemedim. Şu an kolunda sargısı yok ve içeride uyuyor. Zaten veterinerin sardıgı da bir sabitleyici tahta gibi bir şey, üstüne de pamuk ve bez. Biz de yapabiliriz bence bu sargıyı. Sizce ne yapalim? Başınıza geldi mi? Bu arada kedim 4. Kattan betona duştu. Resimdeki gibi duruyor kolu (sağ ön bacağı).

7 CEVAP

Derdedermanim

geçmiş olsun gelmiyen kalmamaış başına ...Yamuk kaynayabilir çok kilolu bir kedi diyet mamaya başlayın.4.kattan betona nasıl düştü?

Gecmis olsun

Bilgeylmz

Gümüş güneşin balkona tam geldiği saatler balkona çıkaz aslında. Çok ısık oluyor sıcak olduğu icin de korkuyor. Ama pazar günü balkonda guneş varken baklona çıkmak istemiş. Annem de açmış zaten hep balkona çıkar Gümüş. 10 dk sonra tekrar balkonu kontrol etmiş ama gümüş balkonda yok... sonra aşagı bakmış ve bir kuyruk görmuş. Sonra aşagı inmiş kucağında yukari getirmiş kediyi. Hemen fakülteye gittik. Yaklasık 1,5 yaşında ve ilk defa başımıza geliyor. Bebekliginden beri hep çıkar balkona. Bu arada kilosu normal fotografta oyle cıkmış. Profilden bakabilirsiniz

Veranifer

Gecmis olsun insallah iyilesir yavrucak hep bu haberler geliyor havalar isindi diye arkadaslar bence kedinizi balkona cikarmayin cikariyorsaniz da gozetim altinda cikarin biz basta iki kisi olmak uzere cikairdik ama yinede atlamaya calisti cikartmadik bizde bir daha oyle bur sey olsa kalpten giderim zaten allah korusun

Derdedermanim

geçmiş olsun geçmişte bende elimde olmuyan sebepler dolayısı ile çok acı tecrübe ettim kurtulduğuna sevindim.