Bebek Kedi Acil

Sokakta çocukların elinden bebek bir kedi kurtardım. Biberon alıp emdirmeye çalıştım ama az bisey emip bırakıyor, tuvaletini yaptırmaya çalıştım çiş yaptı kaka yapmadı ama çocukların kediyi bulduğu yerde kurumus kakalar vardı . Ayrıca 3. göz kapağı gözüküyor bu normal mi? Ogrenciyim ve zaten kedim var ne veterinere gidebiliyorum ne de bu kediyi sahiplenmem mümkün değil. Belediyeyle iletisime gectim ama ne zaman gelir bilmiyorum. Ne yapicam ne edicem hic bilmiyorum yardım lütfen

4 CEVAP

sitedizayn

belediye işi biraz zor gelip alsalar bile o kediyi ölmüş olarak düşünebilirsiniz, zaten minnacık bir yavru, barınakta hayatta kalamaz, sokakta bile daha çok şansı olabilir. çok zor bir durumda kalmışsınız ne söylesek boş yani. en iyi ihtimalle bir kaç hafta besleyebilirseniz besleyin sonra bırakın. biraz güçlenip toparlarsa belki sokakta bir şansı olabilir.

Sirkeli su ve bit taragiyla tarayın bence baya azaltıyor öldürüyor pireleri içim acıdı hangi sehirdesiniz olmadı ilan falan açalım sahiplendirelim

Ya bu bebiste pire ve bir sürü pire yumurtası var inanılmaz kötü oldum deli gibi kaşınıyorum. Kedime 1.5 ay önce broadline yapılmıştı ona geçer mi? Az önce bi tanesi üstüme zıpladı ben nasıl kurtulucam bunlardan

evainesky

Veterinere götürün bu gibi durumlarda çok yardımcı oluyorlar finansal olarak, sahiplendirme ilanı da açabilirsin