Kedim Karma-1 Aşısı Olduktan Sonra Halsizleşti, Normal Midir?

evainesky

Selamlar, Sütlaç bugün ilk kez Karma aşısı oldu, veteriner ilk günlerde ateş ve halsizlik normaldir dedi. Eve geldikten sonra biraz titredi ancak geçti, saatlerdir uyuyor. Yanına çok kez gittim hiçbir tepki vermiyor sanki bana git dermişçesine miyavlıyor. En sevdiği mamadan koydum gelip yesin diye bırakın yemeyi yanıma bile gelmedi, saatlerdir su da içmiyor. İlk kez kedi baktığım için endişeleniyorum, normal midir? Hiç kusmadı veya ishal olmadı. Ayağa bile kalkmadı saatlerdir. Kaç saat uyurlar genelde aşıdan sonra? Ağır geldiğini düşünüyorum aşının ama içimi rahatlatmak istiyorum :((

2 CEVAP

evet çok normal iştahsız ve halsiz olabilirler ve sürekli uyuma ihtiyacı duyuyorlar 24 saat sonra düzeliyorlar merak etmeyin

evainesky

çok teşekkürler içime su serptiniz 🫠